سوال‌های متداول

بیتسو چیست؟

بیتسو راهکار جدیدی برای دانلود امن و سریع تورنت می‌باشد. در این شیوه فایل‌های تورنت در فضای دیسک اختصاص یافته به هر کاربر دانلود میشود و سپس کاربران می‌توانند فایل‌ها را روی سیستم خود دانلود نمایند و یا اینکه بصورت آنلاین مشاهده کنند. برای استفاده از این سرویس احتیاجی به نصب برنامه دانلودر تورنت نیست و کاملا از طریق مرورگر وب انجام می‌شود.

بیتسو چگونه کار می‌کند؟

خیلی ساده، شما تورنت‌‌ای که می‌خواهید دانلود شود را انتخاب می‌کنید، بیتسو تورنت‌ را در فضای دیسک اختصاص داده شده به شما دانلود میکند و در این زمان شما می‌توانید فایل‌ها را بر روی سیستم خود با لینک مستقیم دانلود کنید و یا اینکه بصورت آنلاین مشاهده کنید.

آیا در هنگام تبدیل تورت به لینک مستقیم، از پهنای باند اینترنت من استفاده میشود؟

خیر. دانلود تورنت روی سرورهای بیتسو اتفاق می‌افتد و از اینترنت شما استفاده نمی‌شود. فقط زمانی‌که فایل‌ها را روی سیستم خود دانلود می‌کنید از پهنای باند اینترنت شما استفاده میشود.

آیا تا موقع کامل شدن تورنت، بایست سیستم من روشن بماند و از سایت خارج نشم؟

خیر. تورنت بصورت خودکار روی سرورهای بیتسو دانلود خواهد شد و نیازی به روشن گذاشتن سیستم و یا ماندن در صفحه سایت نیست. بعد از تکمیل شدن تورنت، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که از کامل شدن تورنت مطلع شوید.

استفاده از سرویس دانلود بیتسو چه مقدار هزینه دارد؟

شما میتوانید با محدودیت‌هایی اما بصورت رایگان از بیتسو استفاده کنید. در طرح رایگان 1 گیگابایت فضای دیسک در اختیارتان خواهد بود و می‌توانید در هر 24 ساعت 1 تورنت برای دانلود قرار دهید. هزینه طرح های ویژه از ماهیانه 10 هزار تومان شروع می‌شود.

چه مقدار دانلود می‌توان داشت؟

محدودیتی بابت مقدار دانلود وجود ندارد و به اندازه حجم خالی موجود در فضای دیسک‌تان در بیتسو می‌توانید به همان میزان تورنت دانلود کنید و مجدد با حذف فایل‌های قدیمی، از فضای خالی دیسک برای دانلود تورنت‌های جدید استفاده کنید.

یعنی من با حذف فایلهای قبلی و خالی کردن فضا میتوانم مجدد تورنت برای لیچ روی سرور قرار بدم؟

بله. هرمقدار که فضا داشته باشید میتوانید تورنت لیچ کنید و بعد حذف فایلهای تورنت های قبلی و آزاد شدن فضای اکانت میتوانید مجدد تورنت لیچ کنید.

آیا کسی می‌تواند به تورنت‌هایی که من دانلود می‌کنم دسترسی داشته باشد؟

خیر، هر کاربر فضای دیسک مختص به خود را در بیتسو دارد و به تورنت‌های دانلود شده دیگر کاربران دسترسی ندارد.

آیا می‌توان تنها یک فایل را از داخل تورنت برای دانلود انتخاب کرد؟

خیر، هر تورنت میبایست بصورت کامل در فضای شما دانلود شود و بعد از دانلود کامل شما می‌توانید به انتخاب، فایلی که مایل هستید را بر روی سیستم خود دانلود نمایید.

آیا بیتسو از گوگل درایو پشتیبانی می‌کند؟

بله. بیتسو قابلیت انتقال فایل‌های تورنت به گوگل‌درایو را دارد. برای این‌کار کافیست تورنت را روی سرور بیتسو دانلود کنید و سپس فایل‌های منتخب خود را برای انتقال به گوگل‌درایو انتخاب کنید.

​​​​آیا می‌توانم تورنت‌های دانلود شده را به سرور خودم انتقال دهم؟

بله. شما می‌توانید لینک مستقیم شده تورنت را در سرور خود برای انتقال فایل‌ها استفاده کنید و محدودیتی دراین زمینه نخواهید داشت.

چرا تورنت من دانلود نمی‌شود و یا بعدا متوقف میشود با اینکه در وضعیت downloading است؟

یکی از دلایل دانلود نشدن تورنت، نبود سید (Seed) است. سید افرادی هستند که تورنت را برای دانلود دیگران به اشتراک گذاشته اند. سایت‌های تورنت تعداد سیدها و لیچ‌های هر تورنت را نمایش میدهند. بنابر این سعی کنید تورنت‌هایی را برای دانلود قرار دهید که به اندازه کافی سید داشته باشند. اگر تورنت هیچ سید نداشته باشد دانلود آن متوقف میشود.

آیا شما محدودیتی در سایز تورنت دارید؟

در سایز تورنت‌ها محدودیتی وجود ندارد. تنها محدودیت، فضای خالی دیسک اختصاص یافته به شما میباشد که میبایست فضای کافی برای ذخیره تورنت را داشته باشد.

از تورنت‌های موجود در private trackers هم می‌توان دانلود کرد؟

بله. شما می‌توانید از ترکرهای خصوصی تورنت نیز برای دانلود توسط بیتسو استفاده کنید.

من کماکان پاسخ سوالم را پیدا نکردم. چکار کنم؟

شما می‌توانید از طریق فرم تماس با ما، سوال خود را ارسال نمایید. در اولین فرصت پاسخ برای شما ارسال خواهد شد.