ترفندهای تورنت

FTP - دانلود یکباره همه فایل ها

ftp راهکاری مناسب برای دسترسی و دانلود فایلهای تورنت از سرور به سیستم شما میباشد برای دسترسی ftp میتوانید از برنامه های مختلف ftp client استفاده کنید.

چگونه با ftp متصل شویم:

 1. اطلاعات دسترسی به ftp را از قسمت  My account->settings->ftp access  مشاهده نمایید.
 2. برنامه ftp client خود را اجرا نمایید.
 3. اطلاعات دسترسی ftp را درون برنامه درج نمایید.

 4. فایلهایی که برای دانلود درنظر دارید را انتخاب و برای انتقال به سیستم خود به سمت مخالف بکشید تا عملیات دانلود فایل ها شروع شود.
IDM - دانلود پرسرعت فایل های تورنت

IDM یا Internet download manager برنامه هایی برای دانلود حرفه ای از اینترنت میباشند که جایگزین قابلیت دانلود مرورگر شما میشود. IDM با بکارگیری قابلیت multi-thread دانلود فایلهای حجیم را با سرعت بیشتری انجام میدهد. شما میتوانید براحتی هر دانلودی را متوقف و بعدا از همان جای قبلی resume نمایید. درنظر داشته باشید درهنگام دانلود نباید آن فایل را از محیط کاربری خود حذف کنید. درکل برای دانلود همیشه استفاده از IDM پیشنهاد میشه و bitso قابلیت دانلود همزمان فایلها بصورت multi-connection را فراهم میکند.

چگونه فایل تورنت را با IDM دانلود کنیم؟

 1. برنامه IDM را روی سیستم خود نصب و اجرا نمایید.
 2. به محیط کاربری خود در سایت بیتسو میرویم و از مشخصات فایل روی گزینه  Download  کلیک راست کرده و سپس آدرس آن را کپی میکنیم  (copy link address).

 3. برنامه  IDM  را باز کرده، دکمه  add URL  را کلیک نموده و آدرس فایل را درج کرده و  OK  را کلیک میکنیم.

Kodi / XBMC - مشاهده فایل های دانلود شده روی تلویزیون و موبایل بصورت برخط

VLC app - پخش فایل های تصویری روی اندروید بصورت برخط

برنامه VLC برای نسخه اندروید هم وجود دارد و برای پخش فایل های فیلم تورنت دانلود شده در بیتسو میتوانید از روش زیر استفاده کنید.

 1. آدرس دانلود فایل را از محیط کاربری کپی نمایید.

 2. برنامه VLC را اجرا کرده و از منوی برنامه گزینه  Open MRL  را کلیک کنید.

 3. لینک دانلود را که قبلا کپی کرده اید را  paste  نمایید. اینکار را با نگه داشتن انگشت و سپس انتخاب گزینه paste انجام دهید. گزینه تایید را کلیک کنید و فایل با چندثانیه تاخیر شروع به پخش خواهد کرد.

VLC دسکتاپ - پخش فایل های تصویری بصورت برخط

VLC نرم افزاری رایگان و پرطرفدار برای پخش فایلهای تصویری است که براحتی میتونید دانلود و نصب کنید. قابلیت پخش فایل های تصویری بصورت برخط (بدون نیاز به دانلود کامل فایل) در نسخه های دسکتاپ و موبایل VLC وجود دارد و میتوانید زیر نویس به فیلم ها اضافه کنید.
ما از قابلیت های این نرم افزار برای پخش برخط تورنت های فیلم استفاده خواهیم کرد. البته درنظر داشته باشید که اول میباست تورنت را به لینک مستقیم تبدیل کنید.

چگونه فیلم ها را بصورت برخط توسط VLC تماشا کنیم

 1. در محیط کاربری خود لینک دانلود فایل را کپی کنید اینکار را با راست کلیک روی گزینه  Download  و سپس  copy link address  انجام دهید.

 2. برنامه VLC را اجرا کرده و از منوی برنامه  Media  و بعد  Open Network Stream  را کلیک نمایید.

 3. لینک دانلودی را که قبلا کپی کرده اید را paste و دکمه  Playرا کلیک نمایید.

 4. پخش فیلم با چند ثانیه تاخیر شروع خواهد شد. البته سرعت اینترنت شما نیز در اینجا تاثیر گذار خواهد بود. همین رویه برای نسخه موبایل vlc نیز قابل انجام است.

 5. زیر نویس فیلم ها را هم میتوانید بصورت جداگانه دانلود و از قسمت Subtitles و Add subtitle به فیلم اضافه کنید و یا اینکه زیرنویس دانلود شده را درون برنامه Drag and drop کنید.