سوال‌های متداول

بیتسو چیست؟

بیتسو راهکار جدیدی برای دانلود امن و سریع تورنت می‌باشد. در این شیوه فایل‌های تورنت در فضای دیسک اختصاص یافته به هر کاربر دانلود میشود و سپس کاربران می‌توانند فایل‌ها را روی سیستم خود دانلود نمایند و یا اینکه بصورت آنلاین مشاهده کنند. برای استفاده از این سرویس احتیاجی به نصب برنامه دانلودر تورنت نیست و کاملا از طریق مرورگر وب انجام می‌شود.

بیتسو چگونه کار می‌کند؟

خیلی ساده، شما تورنت‌‌ای که می‌خواهید دانلود شود را انتخاب می‌کنید، بیتسو تورنت‌ را در فضای دیسک اختصاص داده شده به شما دانلود میکند و در این زمان شما می‌توانید فایل‌ها را بر روی سیستم خود با لینک مستقیم دانلود کنید و یا اینکه بصورت آنلاین مشاهده کنید.

آیا در هنگام تبدیل تورت به لینک مستقیم، از پهنای باند اینترنت من استفاده میشود؟

خیر. دانلود تورنت روی سرورهای بیتسو اتفاق می‌افتد و از اینترنت شما استفاده نمی‌شود. فقط زمانی‌که فایل‌ها را روی سیستم خود دانلود می‌کنید از پهنای باند اینترنت شما استفاده میشود.

آیا تا موقع کامل شدن تورنت، بایست سیستم من روشن بماند و از سایت خارج نشم؟

خیر. تورنت بصورت خودکار روی سرورهای بیتسو دانلود خواهد شد و نیازی به روشن گذاشتن سیستم و یا ماندن در صفحه سایت نیست. بعد از تکمیل شدن تورنت، ایمیلی برای شما ارسال خواهد شد که از کامل شدن تورنت مطلع شوید.

چه تعداد تورنت در روز میتوان مستقیم کرد؟

محدودیتی بابت مقدار دانلود وجود ندارد و به اندازه حجم خالی موجود در فضای دیسک‌تان در بیتسو می‌توانید به همان میزان تورنت دانلود کنید و مجدد با حذف فایل‌های قدیمی، از فضای خالی دیسک برای دانلود تورنت‌های جدید استفاده کنید.

یعنی من با حذف فایلهای قبلی و خالی کردن فضا میتوانم مجدد تورنت برای لیچ روی سرور قرار بدم؟

بله. هرمقدار که فضا داشته باشید میتوانید تورنت لیچ کنید و با حذف فایل‌های قبلی از پنل و آزاد کردن فضای اکانت‌تان می‌توانید مجدد تورنت برای دانلود در بیتسو قرار دهید.

آیا کسی می‌تواند به تورنت‌هایی که من دانلود می‌کنم دسترسی داشته باشد؟

خیر، هر کاربر فضای دیسک مختص به خود را در بیتسو دارد و به تورنت‌های دانلود شده دیگر کاربران دسترسی ندارد.

آیا می‌توان چند فایل از مجموعه فایل‌های داخل تورنت را برای مستقیم کردن انتخاب کرد؟

خیر، هر تورنت می‌بایست بصورت کامل در پنل شما دانلود شود و بعد از مستقیم شدن فایل‌ها، شما می‌توانید فایلی که مایل هستید را به سیستم خود منتقل نمایید.

​​​​آیا می‌توانم تورنت‌های دانلود شده را به سرور خودم انتقال دهم؟

بله. شما می‌توانید لینک مستقیم شده تورنت را در سرور خود برای انتقال فایل‌ها استفاده کنید و محدودیتی دراین زمینه نخواهید داشت.

آیا شما محدودیتی در حجم فایل تورنت دارید؟

در حجم فایل‌های تورنت‌ محدودیتی وجود ندارد. تنها محدودیت، فضای خالی دیسک اختصاص یافته به شما می‌باشد که می‌بایست فضای کافی برای ذخیره تورنت را در پنل خود داشته باشید.

از تورنت‌های موجود در private trackers هم می‌توان دانلود کرد؟

بله. شما می‌توانید از ترکرهای خصوصی تورنت نیز برای دانلود توسط بیتسو استفاده کنید.

من کماکان پاسخ سوالم را پیدا نکردم. چکار کنم؟

شما می‌توانید از طریق  فرم تماس با ما، سوال خود را ارسال نمایید. در اولین فرصت پاسخ برای شما ارسال خواهد شد.