دانلود تورنت از ترکرهای خصوصی (بدون نیاز به دعوت نامه)

بدون دعوت نامه وارد شوید

دانلود از ترکرهای خصوصی بدون نیاز به دعوت نامه در بیتسو فراهم شده است ، کاربران بیتسو از طریق محیط کاربری خود میتوانند در سایت های تورنت خصوصی وارد شوند و با جستجوی در تورنت ها، درنهایت تورنت را برای دانلود انتخاب کنند.

بهترین ترکرهای تورنت خصوصی

نیازی به تهیه اکانت مجزا برای ورود به سایت ترکر خصوصی نیست. در بیتسو به بهترین سایت های تورنت خصوصی دسترسی خواهید داشت.

ورود به دنیای تورنت خصوصی

وقتی وارد سایت ترکر خصوصی از طریق بیتسو میشوید دانلود تورنت درواقع از طریق اکانت بیتسو درهمان ترکر انجام میشود و دیگر نگران سید کردن تورنت و نیز تهیه اکانت تورنت خصوصی نخواهید بود.

جستجو در نایاب ترین تورنت ها

بهترین تورنت ها در ترکرهای خصوصی پیدا میشود و تهیه دعوت نامه برای ورود به آن اصلا کار ساده ای نیست. بیتسو مجموعه ای از مطرح ترین ترکرهای خصوصی تورنت را برای استفاده کاربران گردآوری کرده. از ترکرهای تورنت فیلم تا ترکرهای تورنت ورزشی و ...

- چه ترکرهایی در دسترس من خواهد بود؟

اکانت های ترکرهای مختلفی تهیه شده است و آخرین فهرست ترکرهای فعال در محیط کاربری قابل مشاهده میباشد. از جمله مطرح ترین سایت های تورنت خصوصی میتوان به IPTorrents و HDTorrents اشاره کرد.

- آیا دانلود از ترکرهای تورنت خصوصی مانند ترکرهای عمومی نامحدود است؟

خیر. دانلود از ترکرهای خصوصی نامحدود نیست و مقدار دانلود مجاز هرکاربر در قسمت  Point History  قابل مشاهده است. با اتمام مقدار مجاز دانلود، کاربران میتوانند از بسته های  Booster  برای افزایش ظرفیت دانلود از تورنت خصوصی استفاده نمایند.

- چرا پوینت لازم برای بعضی از ترکرهای خصوصی بسیار بالا میباشد؟

ترکرهای خصوصی هرکدام قوانین مختص خود را دارند و بیتسو میبایست بعد از مستقیم کردن تورنت به مدتی که ترکر معین کرده تورنت را سید کند. بنابر این منابع سرورهای بیتسو بسته به مدت زمان سیددهی اشغال خواهد شد.

- چرا دانلود از تورنت های خصوصی نامحدود نیست؟

هر تورنتی که از ترکرهای خصوصی دانلود میشود بایستی تا 2 هفته سید شود. به این معنی که شما ممکن است تورنت را در سرور بیتسو مستقیم نمایید و سپس از فضای خود حذف کنید. اما در عمل تورنت تا دو هفته روی سرورهای بیتسو سید خواهد شد و فضا اشغال میکند. درحالیکه در فضای شما نمایش داده نمیشود.