سیدباکس تورنت

سیدباکس تورنت خصوصی

ترکرهای خصوصی به سیددهی تورنت هایی که شما دانلود میکنید بسیار حساس میباشند بنابر این بعد از تکمیل دانلود تورنت در بیتسو، مکانیزم سیددهی تورنت ادامه میابد و سیددهی تا زمانیکه تورنت در لیست شما باشد انجام میشود.

سیدباکس با نهایت سرعت

سیددهی تورنت ها از طریق سرورهای بیتسو انجام میشود و سرعت آپلود سرورها بسیار بیشتر از سرویس های اینترنت خانگی خواهد بود. بنابر این اگر تورنت خصوصی شما لیچر داشته باشد مطمئنا نرخ خوبی از سید را تجربه خواهید کرد.

کیفیت بالای سرورهای سیدباکس

سرورهای سیدباکس در بهترین دیتاسنترهای اروپایی مستقر هستند و تمامی سرورها به ارتباط اینترنتی 1 گیگابیتی مجهز میباشند. این موضوع در بهبود هرچه بیشتر نرخ سیددهی تورنت های خصوصی کمک خواهد کرد.

ترافیک نامحدود

سیدباکس هیچ محدودیتی در رابطه با پهنای باند مصرفی و یا ترافیک نخواهند داشت و شما براساس فضای دیسک خود میتوانید بصورت نامحدود دانلود و آپلود داشته باشید.

- آیا تورنت های خصوصی seed میشود؟ و میزان آن چقدر است.

بله. اگر شما تورنت خصوصی برای دانلود قرار دهید مکانیزم سید بعد از دانلود کامل فایل ادامه میابد. مدت زمان سیددهی 15 روز و Ratio 6 میباشد. بنابر این هرکدام که زودتر برسد تورنت حذف میشود. تورنت درحالت سید در پنل شما قرار خواهد گرفت و اگر آنرا حذف کنید سید نیز متوقف میشود.

- سلام.چرا وقتی از ترکر خصوصی تورنت آپلود میکنم دو برابر حجم فایل از ظرفیت اکانت کم میشه؟

چون دو نسخه از فایل نگهداری میشه. یک نسخه برای سیدباکس (که در قسمت تورنت ها نمایش داده میشه) و نسخه دیگر برای دانلود شما (در قسمت فایلها). شما میتوانید هرکدام را حذف کنید. درنظر داشته باشید اگر تورنت را حذف کنید سیددهی آن نیز متوقف میشه.

- آیا بیتسو تضمین میکند که تورنت خصوصی کامل سید بشه؟ و اگر اکانت خصوصی من بن بشه چی؟

خیر. بیتسو یک ابزار دانلود تورنت است و مسئولیتی نسبت به سید نشدن ویا بن شدن اکانت شما برعهده نخواهد گرفت.

- از کجا میتونم دعوت نامه تورنت خصوصی دریافت کنم؟

بیتسو در ضمینه دعوت نامه های تورنت فعالیتی ندارد. اما با جستجو در انجمن ها و گروه ها میتوانید افرادی را بیابید که دعوت نامه تورنت در اختیار شما قرار دهند.