سوالهای مرتبط با مستقیم کردن تورنت

- چرا تورنت من روی حالت stalledDL متوقف مانده است و دانلود تکمیل نمیشود؟
تورنتی که وارد کرده اید سیدر برای کامل شدن دانلود ندارد و یا اینکه فایلها ناقص در اختیار سیدرها هستش و هنوز سیدری که فایل رو بصورت کامل داشته باشد آنلاین نشده.
تورنت های ناقص رایج هستش و این موضوع در تورنت های قدیمی بیشتر است.

- سرعت دانلود از سرورهای بیتسو کم شده است.
در کل روی سرورهای بیتسو هیچ محدودیت سرعت وجود ندارد. شما می بایست این موضوع را با تامین کننده اینترنت خود پیگیری نمایید.

- سرعت مستقیم شدن لینک های تورنت پایین آمده است!
هر تورنت تعدادی سیدر خواهد داشت که سرعت مستقیم شدن فایلهای تورنت بستگی به سرعت دانلود از این سیدرها خواهد داشت. بنابراین نمی توان سرعت مستقیم کردن تورنت را پیش بینی کرد.
برای تست سرعت بیتسو، از تورنت هایی که سیدهای زیادی دارند استفاده کنید. این تورنتها در این صفحه قابل دسترس هستند:
https://rarbg.to/top10

- تورنتی که برای مستقیم شدن در بیتسو قرار دادم مطمئن هستم سیدر داره اما توی بیتسو دانلودش کامل نمیشه!
به هر دلیلی ممکن است سیدرهای یک تورنت در یک منطقه جغرافیایی با منطقه دیگر متفاوت باشند. وقتی شما تورنت را به بیتسو اضافه میکنید در واقع تورنت در دیتاسنتر خارجی دانلود میشود و اینکه چرا سیدری که مدنظرتون است وصل نمیشود قابل پیگیری نیست.

- آیا میتوانم از شما درباره تورنت و درکل پیدا کردن تورنت کمک و راهنمایی بگیرم؟
خیر. پشتیبانی ما در حد سرویس بیتسو هستش و نمی توانیم در موضوعات خارج از بیتسو به کاربران پشتیبانی و راهنمایی بدهیم. بنابر این لطفا از ارسال سوالات غیرمرتبط به پشتیبانی بیتسو خودداری کنید.

- لطفا فایل تورنت را قرار دهید اگر کامل دانلود شد اکانت خود را ارتقا دهم
خدمات بیتسو همانی است که در سایت نوشته و اعلام شده است و این خدمات به ازای هرکاربر قابلیت شخصی سازی ندارد. بنابراین لطفا درخواست خارج از رویه های موجود ننمایید.

- چرا نمیتونم با پلن رایگان تورنت هایی که در بیتسو دانلود شده را دانلود کنم مگر ننوشتید رایگان؟
بیتسو سرویسی برای استفاده رایگان ندارد. سرویس رایگان برای تست کارایی سیستم هستش و برای کاربرانی مناسب است که میخواهند قبل از ارتقای حساب سرویس را تست نمایند.

- چرا بعضی تورنت ها درحالت waiting for peers میمانند و دانلود شروع نمیشود؟
تورنت برای دانلود شدن می بایست seeder داشته باشد. سیدرها در واقع افرادی هستند که فایل ها را در اختیار دارند و ما می بایست از آنها دانلود کنیم. بنابراین اگر هیچ سیدری از تورنت آنلاین نباشد نمی توان دانلود تورنت را آغاز کرد.

- اگر تورنت در حالت waiting for peers باقی بماند چکار میتوان کرد؟
شما میتوانید تورنت را در محیط کاربری خود باقی بگذارید و آن را حذف نکنید به این امید که با گذشت زمان یکی از سیدرهای آن آنلاین شود. دراینصورت دانلود به صورت خودکار انجام میشود و در نهایت با اتمام دانلود، ایمیل تکمیل شدن تورنت را دریافت خواهید کرد.
و یا اینکه در دیگر سایت های تورنت جستجو کنید و تورنت با همان محتوا را اما از ترکری دیگر برای دانلود قرار دهید. به این امید که سیدرهای آن آنلاین باشد.
معمولا تورنت های قدیمی سیدرهای کمی دارند و شانس دانلود شدن آنها به مراتب از تورنت های جدید کمتر است.