شرایط استفاده

بیتسو بشما این امکان را میدهد تا فایل های موجود در شبکه تورنت جهانی را از طریق سرورهای بیتسو دانلود نمایید. سرورهای بیتسو نقش یک واسط را برای شما ایفا میکنند این بدین معناست که هیچیک از فایل های موجود در شبکه تورنت تحت کنترل ما نمیباشد و شما میبایست خود صحت و امنیت فایل ها را قبل و یا بعد از دانلود بررسی نمایید.

نوع استفاده از سرویس ها

پلن های کوچک مناسب کاربران خانگی میباشد. کاربرانی که دارای سرور هستند و یا مقدار دانلود بالایی دارند حتما میبایست از پلنهای بزرگ استفاده نمایند.
بعضا شاهد آن هستیم که بعضی افراد پلن های کوچک خریداری میکنند و با قرار دادن مستمر دانلود موجب اختلال و یا سلب حقوق دیگر کاربران میشوند.
این کاربران در سیستم قابل شناسایی هستند و سرویس آنها مسدود خواهد شد. لذا صرف نامحدود بودن سرویس به معنای استفاده خارج عرف از سرویس نمیباشد. البته تعداد این موارد بسیار کم است.
بیتسو نیز تلاش نموده قیمت ها را در پایین ترین سطح نگه دارد تا بتواند به طیف گسترده تری از کاربران ارائه سرویس نماید.

اکانت کاربری، رمزعبور و امنیت

شما میبایست نسبت به نگهداری نام کاربری و رمزعبور خود کوشا باشید و مسئولیت تمامی فعالیت های انجام گرفته با اکانت بر عهده شما خواهد بود. اشتراک گذاری نام کاربری و رمزعبور با دیگران ممنوع میباشد و درصورت اطلاع بیتسو این حق را برای خود محفوظ میدارد تا اکانت کاربری مذکور را غیرفعال نماید.

استفاده از سرویس های بیتسو بصورت اشتراکی به هر نوع و هرشکل از جمله اشتراک گذاری لینک دانلود و ... ممنوع میباشد و حساب کاربری مربوطه بلافاصله مسدود خواهد شد و هزینه ای برگردانده نمیشود.

رعایت ادب و احترام در مکاتبات مشتریان با پشتیبانی میبایست رعایت گردد و بیتسو به کاربرانی که خارج از ادب برخورد نمایند و یا بصورت عمدی قصد اذیت کردن داشته باشند سرویس ارائه نخواهد کرد.

سرویسهای بیتسو دارای بک آپ نمیباشند لذا کاربران میبایست خود نسبت به تهیه بک آپ از فایلهای خود اقدام نمایند و بیتسو مسئولیتی در قبال حذف فایلها نخواهد داشت.

شرایط بازگشت وجه

با خرید اکانت توسط کاربر فضایی در سرور به کاربر اختصاص داده میشود و با توجه به اتوماتیک بودن این رویه و پرداخت ارزی هزینه دیسک اختصاص داده شده به کاربر امکان کنسل کردن آن وجود ندارد. قبل از تهیه اکانت نسبت به تست قابلیت های سیستم اقدام کنید زیرا هزینه عضویت قابل بازگشت نمیباشد.