شرایط استفاده

بیتسو بشما این امکان را میدهد تا فایل های موجود در شبکه تورنت جهانی را از طریق سرورهای بیتسو دانلود نمایید. سرورهای بیتسو نقش یک واسط را برای شما ایفا میکنند این بدین معناست که هیچیک از فایل های موجود در شبکه تورنت تحت کنترل ما نمیباشد و شما میبایست خود صحت و امنیت فایل ها را قبل و یا بعد از دانلود بررسی نمایید.

اکانت کاربری، رمزعبور و امنیت

شما میبایست نسبت به نگهداری نام کاربری و رمزعبور خود کوشا باشید و مسئولیت تمامی فعالیت های انجام گرفته با اکانت بر عهده شما خواهد بود. اشتراک گذاری نام کاربری و رمزعبور با دیگران ممنوع میباشد و درصورت اطلاع بیتسو این حق را برای خود محفوظ میدارد تا اکانت کاربری مذکور را غیرفعال نماید.

استفاده از سرویس های بیتسو بصورت اشتراکی به هر نوع و هرشکل از جمله اشتراک گذاری لینک دانلود و ... ممنوع میباشد و حساب کاربری مربوطه بلافاصله مسدود خواهد شد و هزینه ای برگردانده نمیشود.

شرایط بازگشت وجه

با خرید اکانت توسط کاربر فضایی در سرور به کاربر اختصاص داده میشود و با توجه به اتوماتیک بودن این رویه و پرداخت ارزی هزینه دیسک اختصاص داده شده به کاربر امکان کنسل کردن آن وجود ندارد. قبل از تهیه اکانت نسبت به تست قابلیت های سیستم اقدام کنید زیرا هزینه عضویت قابل بازگشت نمیباشد.